Nově můžete vybírat z nabídky v Lipně nad Vltavou

Apartmán Kobylnice s balkónem

Jedná se o rekreační dům v Lipně nad Vltavou s číslem popisným 922, který je rozdělen na dva samostatné apartmány. Jeden s balkónem a druhý s terasou. Každý z nich má vlastní vchod. Apartmán Kobylnice s balkónem má velikost 88 m2, dvě samostatné ložnice, kuchyň a obývací pokoj, vstup na prostorný balkón s posezením a výhledem. Apartmán je dispozičně i velikostně stejný jako spodní. Spodní apartmán má přístup na terasu a menší zahradu, Horní apartmán disponuje vstupem na velký balkón s výhledem a posezením.

Apartmán Kobylnice s terasou

Jedná se o rekreační dům v Lipně nad Vltavou s číslem popisným 922, který je rozdělen na dva samostatné apartmány. Jeden s balkónem a druhý s terasou. Každý z nich má vlastní vchod. Apartmán Kobylnice s terasou má velikost 88 m2, dvě samostatné ložnice, kuchyň a obývací pokoj, vstup na terasu se zahrádkou. Apartmán je dispozičně i velikostně stejný jako horní apartmán s balkónem.

Apartmán Lipno Riviéra 510/17

Apartmán v Lipně nad Vltavou, číslo popisné 510, byt číslo 17 ve třetím nadzemním podlaží. Budova má soukromé parkoviště, apartmán má jedno parkovací stání. Pokud byste přijeli vícero vozy je možné parkovat na parkovacích stáních podél ulice parkovací boxy jsou označeny pro budovu 510. Apartmán je určen pro 4 osoby. Dispozice se skládá ze samostatné ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a zastřešený balkón. Dvě osoby spí v ložnici další dvě v obývacím pokoji na rozkládací pohovce.

Apartmán Na Rozcestníku

Apartmán je umístěn v bytovém domě, v druhém nadzemním podlaží. Klidnější část obce, vzdálenost k pláži cca 900m, docházková vzdálenost do centra 5min. U apartmánu restaurace, potraviny, pošta. Apartmán disponuje ložnicí s manželskou postelí a patrovou postelí pro děti. Z ložnice je také vstupem na balkón. Dále plně vybavená kuchyň s jídelním stolem pro 4 osoby, koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Private Luxury Apartments, provozuje soukromé pokoje, apartmány a apartmánové domy. V našich pokojích a apartmánech je vždy standardně zahrnuto v ceně:

  • ložní povlečení
  • ručníky
  • Hygienické potřeby (šampon, sprchový gel, mýdlo, toaletní papír atd.)
  • závěrečný úklid

Dodatečné informace:

  • Děti do 3 let jsou zdarma bez nároku na lůžko, lůžkovin a ručníků – lze přiobjednat
  • Dřívější příjezd nebo pozdější odjezd je možný zdarma, prodloužení ne více než o 2h a závisí na dostupnosti – nutné potvrzení ubytovatele!
  • Za dřívější příjezd nebo pozdější odjezd o více jak 2h je příplatek 500 Kč, také závisí na dostupnosti – nutné potvrzení ubytovatele
  • Ubytovací poplatek 50 Kč / osoba den není zahrnut v ceně, platí se zvlášť
  • Vratná kauce 2 000 Kč, platí se hotově při předání klíčů
  • Ubytovací servis a předání klíčů na adrese Frymburk 391

Rezervace jsou příjmány v aktuální den příjezdu pouze do 18h, na objednávky ubytování po 18h nebude brán zřetel!