Nově můžete vybírat z nabídky v Lipně nad Vltavou a okolí

Apartmán Kobylnice s balkónem

Jedná se o rekreační dům v Lipně nad Vltavou s číslem popisným 922, který je rozdělen na dva samostatné apartmány. Jeden s balkónem a druhý s terasou. Každý z nich má vlastní vchod. Apartmán Kobylnice s balkónem má velikost 88 m2, dvě samostatné ložnice, kuchyň a obývací pokoj, vstup na prostorný balkón s posezením a výhledem. Apartmán je dispozičně i velikostně stejný jako spodní. Spodní apartmán má přístup na terasu a menší zahradu, Horní apartmán disponuje vstupem na velký balkón s výhledem a posezením.

Apartmán Kobylnice s terasou

Jedná se o rekreační dům v Lipně nad Vltavou s číslem popisným 922, který je rozdělen na dva samostatné apartmány. Jeden s balkónem a druhý s terasou. Každý z nich má vlastní vchod. Apartmán Kobylnice s terasou má velikost 88 m2, dvě samostatné ložnice, kuchyň a obývací pokoj, vstup na terasu se zahrádkou. Apartmán je dispozičně i velikostně stejný jako horní apartmán s balkónem.

Apartmán - Lakeside Village Lipno - Větrník

Skvělý apartmán č. 16 na klidném místě v osadě  Lakeside Village Lipno – Větrník s číslem popisným 449, který se nachází v apartmánovém domě se samostatným vchodem. Apartmán o velikosti 64m2 s krbem, úžasným výhledem na jezero a hory. K apartmánu patří také balkón s venkovním posezením. Areál je pečlivě udržovaný, je zde bar s posezením u jezera, molo a soukromé kotevní místo. Za příplatek lze využít místní saunu. Apartmán s 1 ložnicí a rozkládací pohovkou je vhodný pro páry nebo rodinu se dvěmi dětmi.

Apartmány Doky Holiday - PLA

Apartmány Doky Holiday v Lipně nad Vltavou v přízemí i prvním patře. Apartmány 3kk o velikosti 77m2, dvě samostatné ložnice. Kapacita až 6 osob. V areálu Doky Holiday je k dispozici bazén zdarma, který se přihřívá na teplotu cca 25 stupňů. V areálu dětské hřiště, ohniště, posezení.  Každý apartmán má označené soukromé parkovací stání.

Apartmán Lipno Riviéra 510/17

Apartmán v Lipně nad Vltavou, číslo popisné 510, byt číslo 17 ve třetím nadzemním podlaží. Budova má soukromé parkoviště, apartmán má jedno parkovací stání. Pokud byste přijeli vícero vozy je možné parkovat na parkovacích stáních podél ulice parkovací boxy jsou označeny pro budovu 510. Apartmán je určen pro 4 osoby. Dispozice se skládá ze samostatné ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a zastřešený balkón. Dvě osoby spí v ložnici další dvě v obývacím pokoji na rozkládací pohovce.

Apartmán Na Rozcestníku

Apartmán je umístěn v bytovém domě, v druhém nadzemním podlaží. Klidnější část obce, vzdálenost k pláži cca 900m, docházková vzdálenost do centra 5min. U apartmánu restaurace, potraviny, pošta. Apartmán disponuje ložnicí s manželskou postelí a patrovou postelí pro děti. Z ložnice je také vstupem na balkón. Dále plně vybavená kuchyň s jídelním stolem pro 4 osoby, koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Private Luxury Apartments, provozuje soukromé pokoje, apartmány a apartmánové domy. V našich pokojích a apartmánech je vždy standardně zahrnuto v ceně:

  • ložní povlečení
  • ručníky
  • Hygienické potřeby (šampon, sprchový gel, mýdlo, toaletní papír atd.)
  • závěrečný úklid

Dodatečné informace:

  • Děti do 3 let jsou zdarma bez nároku na lůžko, lůžkovin a ručníků – lze přiobjednat
  • Dřívější příjezd nebo pozdější odjezd je možný zdarma, prodloužení ne více než o 2h a závisí na dostupnosti – nutné potvrzení ubytovatele!
  • Za dřívější příjezd nebo pozdější odjezd o více jak 2h je příplatek 500 Kč, také závisí na dostupnosti – nutné potvrzení ubytovatele
  • Ubytovací poplatek 50 Kč / osoba den není zahrnut v ceně, platí se zvlášť
  • Vratná kauce 2 000 Kč, platí se hotově při předání klíčů
  • Ubytovací servis a předání klíčů na adrese Frymburk 391

Rezervace jsou příjmány v aktuální den příjezdu pouze do 18h, na objednávky ubytování po 18h nebude brán zřetel!