Vzhledem ke své poloze nabízí apartmány nepřeberné množství aktivit. Ať už preferujete vyjížďku na kole (poklidnou nebo divočejší), brusle nebo vodu, svůj volný čas si maximálně užijete. Nevěříte? Podívejte se na naše video!

 

Stezka korunami stromů

Pokud máte rádi akci, určitě nesmíte minout lanovou dráhu na Stezku korunami stromů. Dřevěná stezka v oblacích je zakončena 40 m vysokou vyhlídkovou věží. Cestu dolů můžete vyzkoušet netradičně jízdou na nejdelším suchém tobogánu v České republice. Z vyhlídky se můžete pokochat krásným výhledem na Lipno, Šumavu a Novohradské hory. Otevřeno je již od 10:00 hod. Více zjistíte na www.stezkakorunamistromu.cz.

Bikepark

Jste vášnivý biker? Chcete si užít klopenky, skoky a další bikové chuťovky? Nenechte si ujít Bikepark, který nabízí 3 kilometry dobrodružné zábavné jízdy v lesním terénu, a to buď na kole nebo koloběžce. Vše vám zapůjčí včetně ochranných pomůcek. Veškeré informace zde.

Pumptrack

Chtěli byste kromě klasické jízdy na kole vyzkoušet i něco těžšího? Žádný problém! Ideálním místem pro vás bude Pumptrack. Unikátní dráha plná zatáček a boulí. Projet si ji můžete také na koloběžce, longboardu, bruslích či skateboardu. Vše najdete zde.

In-line stezka

Pokud máte raději in-line brusle, pak neváhejte vyzkoušet nejkrásnější cyklo-in-line stezku, která měří 21 km a vede přímo kolem břehu lipenského jezera. Veškeré vybavení lze půjčit, zároveň můžete uplatnit Lipno Card. Vše se dozvíte zde.

Aquaworld Lipno nad Vltavou

Milovníci vody určitě uvítají nedaleký Aquaworld, který pro vás má nejen bazén, vodní skluzavku nebo bazén s protiproudem, ale také vířivku, ze které se můžete kochat úžasným výhledem na lipenské jezero. Bližší informace zde.

Aquapark a Wellness – Spa / Hotel Frymburk

Vířivka, dětský bazén, plavecké dráhy, chrliče vody, divoká řeka, to je jen pár atrakcí Aquaparku, které si maximálně užijete. Brzy se návštěvníci dočkají také naprosté novinky – venkovních vyhřívaných bazénů. Toužíte-li po relaxu, nechejte o sebe pečovat ve wellness při masážích, v saunovém světě, v solné jeskyní s 3D projekcí a při dalších nabízených procedurách.

Lanový park

Lanový park, který skrývá několik druhů lanových cest o délce 500 m zakončíte Fly kladkou nad hladinou rybníka. Obavy mít nemusíte, postarají se o vás vyškolení instruktoři. Vše potřebné najdete zde.

Plavba vyhlídkovým parníkem

Nádherným zážitkem je plavba vyhlídkovým parníkem. Na palubě vás přivítá loď Adalbert Stifter, která vás vezme na okružní jízdu i několikrát denně. Využít můžete i loď Vltava, která zajistí plavbu vyhlídkovým okruhem a nebojí se svézt i vaše kolo. Informace o plavbách zde.

Elektročlun

Přijde vám parník příliš velký a radši byste uvítali loď menších rozměrů? Pak bude elektročlun to pravé. Ovládat jej zvládne opravdu každý. Užijete si krásného výhledu, a navíc se můžete i vykoupat. Elektročlun má koupací schůdky, které vám umožní pohodlný vstup do vody. Rádio umístěné ve člunu doplní dokonalou relaxaci. Máte zájem? Více info zde.

Bobová dráha

Pokud vám stále chybí akce a toužíte po adrenalinu, určitě neodoláte bobové dráze. Vžijte se do dětských let a nastupte na jednu ze dvou drah, které vás překvapí dvěma zatáčkami s téměř 360 stupni. Bát se ale nemusíte. Boby jsou vybaveny bezpečnostními pásy. Rychlost si zvolíte sami pomocí brzdy. Více o adrenalinu zde.

Adventure Golf

Připraveno je pro vás 18 jamek rozlehlých po netradičním terénu botanické zahrady. A protože je osvětlené, může se stát romantickým zážitkem pro zamilované páry. Večer vám zpříjemní hudbou a na dokonalosti přidá kolem hučící vodopád. Informace o golfu zde.

Lyžařský areál

Na své si přijdete i v zimě. V těsné blízkosti našich apartmánů se nachází lyžařský areál Lipno. Vybaven je 11,8 km sjezdovkami a třemi čtyřsedačkovými lanovkami. Vyzkoušet můžete i snowpark, skicrossovou trať, měřený slalom či večerní bobování i lyžování. Nemáte-li vybavení, rádi vám ho zapůjčí přímo u sjezdovky. Další podrobnosti zde.

Lyžařský areál Hochficht

Za necelých 50 minut jízdy se dostanete do lyžařského střediska Hochficht v Rakousku. Tento areál vám nabídne svých 20,8 km atraktivních sjezdovek pro začátečníky i zdatné lyžaře. Pro snadnější dostupnost můžete využít skibus, který vás zaveze přímo na místo. Veškeré informace zde.

Běžecký areál Schöneben

Nedaleký běžkařský ráj poskytne vše – denně strojově upravované tratě, jistota sněhu, skvělá lokalita a podmínky pro běžkování na česko-rakouských hranicích. 79 km tratí umožňuje klasický styl i bruslení a nachází se v příznivé nadmořské výšce okolo 1000 m.n.m. Veškeré informace a webovou kameru si prohlédněte zde.

Vinotéka Dionys Český Krumlov

Vinotéka Dionys, se nachází v blízkosti centrální části města Český Krumlov v lokalitě Tavírna vedle školy sv. Anežky. Naše společnost klade, vysoký důraz na kvalitní výběr oceněných moravských a zahraničních vín prvotřídní kvality. Více ZDE

Zámek Český Krumlov

Státní hrad a zámek Český Krumlov patří svou architektonickou úrovní, kulturní tradicí i rozlohou mezi nejvýznamnější památky středoevropské oblasti. Nejen proto je zapsán na seznam UNESCO. V původní půdorysné dispozici, hmotové skladbě, interiérové instalaci i architektonickém detailu je dochován stavební vývoj od 14. do 19. století. V jeho prostorách se koná řada událostí – koncerty, divadlo apod. Program a další informace zde.

Otáčivé hlediště Český Krumlov

Více než 50 let stará evropská rarita velice originálním řešením využívá scénického prostoru. Jeviště je tvořeno rozlehlým prostorem zámeckého parku, který svou florou (staletými stromy a zahradou) vytváří neuvěřitelnou atmosféru při desítkách koncertech a představení, která se zde od června do září odehrají. Interaktivní prohlídku a program si můžete projít na stránkách hlediště.

Zámek Hluboká nad Vltavou, ZOO Hluboká

Toto pohádkové místo se může se svou rozlohou, charakterem a dochovaným původním mobiliářem řadit mezi významná světová místa. Výstavy, koncerty a netradiční prohlídky uchvátí nejen romantické duše. Vaše děti neodolají zoologické zahradě, která je v bezprostřední blízkosti zámku. Kromě klasické návštěvy je možné absolvovat komentované krmení a večerní komentované prohlídky.