Apartmány Malé Lipno - Černá v Pošumaví

Nový resort Apartmány Malé Lipno je otevřen od Července 2023 zahrnuje celkem 8 apartmánových domů, v každém z nich je cca 6 apartmánů. Každý dům disponuje výtahem. Apartmány mají k dispozici sklepní kóji a parkovací stání. Velikost apartmánů od 1+kk až po 3+kk. Výhoda klidného ubytování na břehu Lipna v bezprostředním kontaktu s nádhernou přírodou se zázemím malé šumavské obce, kde veškerá občanská vybavenost je v krátké docházkové vzdálenosti (Bankomat 100m, Restaurace 150m, prodejna potravin 200m). Příjezd je možný od 15h, odjezdy do 10h.

 

AMALI

Apartmán AMALI 3+kk – 53.70m2 jsou zde dvě samostatné ložnice, dvě koupelny, plně vybavená kuchyň s obývacím pokojem, lze ubytovat až 6 osob. Apartmán má balón s výhledem na jezero. Více informací zde.

 

Rezervovat

Apartmán U RaKa

Apartmán č. 4 o velikosti 3+kk – 49.35m2 v budově s č.p. 223 jsou zde dvě samostatné ložnice, koupelna, plně vybavená kuchyň s obývacím pokojem, lze ubytovat až 6 osob. Apartmán má balón s výhledem na jezero. Více informací zde.

 

Rezervovat

Apartmán 2+kk

Apartmán 2+kk – 39.70m2 je zde jedna samostatná ložnice, rozkládací pohovka v obývacím pokoji pro jednoho dospělého nebo dvě děti, jedna koupelna, plně vybavená kuchyň s obývacím pokojem, lze ubytovat až 4 osoby (2 dospělý + 2 děti). Apartmán má balón s výhledem na jezero. Více informací zde.

 

Rezervovat

Apartmán Labyrint (2+0)

Apartmán 1+kk – 29.70m2 ve 3.NP s výtahem. Apartmán disponuje manželskou postelí, kuchyňským koutem, jídelním stolem, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán je vhodný zejména pro 2 osoby případně rodinu s malým dítětěm do 3 let (nutno dovést vlastní dětskou postýlku). Není zde možnost ani přistýlky. Apartmán nemá balkón, za to je v první řadě od vody a je zde krásný výhled na Lipno a protější hory. Více informací zde.

 

Rezervovat

Apartmán 1+kk (2+2)

Apartmán 1+kk – 29.70m2 ve 3.NP s výtahem disponuje manželskou postelí a rozkládacím gaučem. Apartmán je vhodný pro dvě osoby, případně rodinu se dvěmi malými dětmi, které mohou spát na přistýlce. Plně vybavená kuchyň s obývacím pokojem, lze ubytovat až 4 osoby (2 dospělý + 2 děti). Apartmán nemá balkón, za to je v první řadě od vody a je zde krásný výhled na Lipno a protější hory. Více informací zde.

 

Rezervovat

Kde nás najdete?

Černá v pošumaví 223 +420 739 474 235 infoivate-luxury-apartments.com

Apartmány Malé Lipno